درباره ما

 

مشخصات مالک باباهور:

آقای طاهر بختیاری رایانی با کد ملی 0078112788 دارای پروانه کسب به شماره صنفی 0404538240 از اتحادیه صنف دستگاه های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی

 

نام باباهور از کجا آمده؟

باباهور نام قسمتی از رشته کوه زاگرس در استان لرستان می باشد , دامنه کوه بابا هور روستای دورود را تشکیل داده است. این کوه دارای درختان بلوط و برخی دیگر از درختان کوتاه قد بوده و از نظر پوشش گیاهی دارای گیاهان متنوع می‌باشد. علت انتخاب این نام زنده نگه داشتن ارزش های جغرافیایی و منابع طبیعی کشور ایران است تا حد اقل نام یکی از این قسمت های زیبا بر زبان ها آمده و مردم با مناطقی از کشور خود آشنا شوند.

 

فروشگاه اینترنتی بابا هور؟

 نیت از طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی باباهور فروش راحت تر , سریع تر و مطمئن تر بوده که ما با تلاش تیم باباهور آینده ای روشن و رضایت بخش را برای مشتریان این فروشگاه رغم میزنیم. در این فروشگاه انواع کالاهای دیجیتال به خصوص تجهیزات مخابراتی از قبیل تلفن های همراه , تجهیزات جانبی , خدمات وابسته به خطوط تلفنی و ... عرضه خواهد شد.

 

پیشینه باباهور؟ 

کار این فروشگاه با نام ایران رایان از سال ۱۳۹۱ به صورت حرفه ای و تخصصی برای محصولات کمپانی اپل در استان البرز آغاز شد با این تفاوت که فروشگاه با مرکزیت در ملکی تجاری در محدوده رجائی شهر کرج شروع به کار کرد. فروشگاه اینترنتی باباهور در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ کار خود را به صورت فروشگاه اینترنتی آغاز کرده و امیدوار است تا در عرصه فروش محصولات دیجیتال و مخابراتی با پیشرفت روز افزون خدمات خود را به شما ارائه دهد.